Predator: Hunting Grounds – Dutch w nowym DLC! Oto zwiastun

Jak już było zapowiadane, Illfonic Games szykuje pokaźny zestaw płatnych rozszerzeń do swojej najnowszej gry. W pierwszym z nich pojawia się sam Dutch, grany przez Arnolda Schwarzeneggera legendarny zabójca z filmowej pierwszej części. I najnowszy zwiastun udowadnia, że powróci w chwale!

Predator: Hunting Grounds to bardzo ciekawie prezentująca się multiplayerowa rozgrywka, mogąca przywodzić na myśl niedawne Friday the 13th – tylko że tym razem oprawcą jest nie Jason, a oczywiście kultowy kosmiczny łowca głów. W ciągu najbliższych dni posiadacze PC i PS4 (posiadacze PS Plus) będą mogli się przekonać, czy sama rozgrywka jest porównywalnie dobra, jak przedstawiają to dotychczasowe materiały promocyjne. Możliwy jest cross-play pomiędzy platformami.

Zobacz również: Dead By Daylight przywraca Silent Hill do życia

Premiera Predator: Hunting Grounds zaplanowana miała miejsce 29 kwietnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?