the old guard background Advertisement

Robert Pattinson i syn Denzela Washingtona w nowym filmie Nolana

Powoli odkrywane są karty w sprawie tajemniczego filmu w reżyserii Christophera Nolana. Portal Collider dowiedział się, że w nowej produkcji twórcy Incepcji mają wystąpić Robert Pattinson i John David Washington.

Wszelkie informacje o jedenastym pełnometrażowym filmie Nolana utrzymywane są w tajemnicy, lecz według informacji prestiżowego Variety będzie to „wielki blockbuster i innowacyjny film akcji”, który powstanie pod wykorzystywaną przez reżysera Interstellar technologię IMAX. Zdjęcia mają podobno rozpocząć się latem, a premiera niezatytułowanej produkcji została ustalona na 17 lipca 2020 roku.

Zobacz również: Pewnego razu w Hollywood – pierwszy zwiastun filmu Quentina Tarantino!

Plakat promujący film BlacKkKlansman 

Fot.: Focus Features

John David Washington, syn Denzela Washingtona, najbardziej znany jest z głównej roli w filmie Czarne Bractwo. BlacKkKlansman. Za kreację Rona Stallwortha zgarnął liczne laury oraz nominację do Złotego Globu. Dla Roberta Pattinsona będzie to zaś powrót do popularnego i hollywoodzkiego kina. Gwiazdor Zmierzchu od 2012 roku występował głównie w produkcjach artystycznych, którymi chciał odciąć się od wizerunku wampira Edwarda Cullena. Obecnie na polskich ekranach możemy oglądać jeden z takich filmów, czyli obraz science-fiction High Life.

Źródło: collider.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe/kadr z filmu Zmierzch: Zaćmienie

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?