Pewnego razu w Hollywood – pierwszy zwiastun filmu Quentina Tarantino!

Pewnego razu w Hollywood (oryg. Once Upon a Time in Hollywood) to dziewiąty film w karierze Quentina Tarantino. Dziś w sieci zadebiutował pierwszy zwiastun produkcji.

Akcja filmu rozgrywa się w Los Angeles w roku 1969. Głównymi bohaterami  Pewnego razu w Hollywood  są Rick Dalton (DiCaprio), była gwiazda serialowego westernu oraz jego długoletni dubler Cliff Booth (Brad Pitt).  Obaj próbują się odnaleźć w Hollywood ery hipisów, który różni się bardzo od tego Hollywood, który zastali, kiedy przybyli tu przed laty w poszukiwaniu kariery. Sąsiadką Ricka jest żona Romana Polańskiego, Sharon Tate.

Zobacz również: Zawierucha i Robbie jako małżeństwo Polańskich na planie filmu Tarantino!

Film w reżyserii Tarantino trafia do kin w 50.-tą rocznicę zabójstwa Sharon Tate przez sektę Charlesa Mansona. Oprócz Pitta i DiCaprio zobaczymy w nim także Margot Robbie, Dakotę Fanning, Margaret Qualley czy Ala Pacino. Do roli Romana Polańskiego Quentin zaangażował polskiego aktora Rafała Zawieruchę. Za produkcję odpowiada David Heyman wraz ze studiem Sony Pictures. Budżet filmu wynieść ma około 100 milionów.

Zobacz również: Stranger Things – oto upragniony zwiastun 3. sezonu!

Pewnego razu w Hollywood na świecie zadebiutować ma w maju podczas festiwalu w Cannes. Polska premiera zaplanowana jest na 9 sierpnia 2019 roku.

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?