AdvertisementSpider-Man: Daleko od domu – postać Donalda Glovera, mogła wystąpić w filmie

Pamiętacie jeszcze Aarona Davisa, komiksowego wujka Milesa Moralesa, następcy Parkera? Okazuje się, że były plany wprowadzenia go do kolejnej części filmu o człowieku-pająku.

Czemu do tego nie doszło? Przede wszystkim przeszkodził w tym fakt, iż Spider-Man: Daleko od domu w większej części rozgrywał się w Europie. To właśnie sprawiło, że obecność drobnego przestępcy w sequelu Homecoming była w najlepszym razie problematyczna. Może więc Donald Glover pojawi się w trzeciej części?

Zobacz również: Spider-Man: Daleko od domu – nowa teoria na temat postaci ze sceny po napisach

Film zakończył Trzecią Fazę Kinowego Uniwersum Marvela. Mówi się, że to swego rodzaju koniec pewnej epoki. Pewnym jest więc, że tego filmu po prostu nie można przegapić. Obok Toma Hollanda w głównej roli w widowisku wystąpili także Samuel L. Jackson jako Nick Fury, Jon Favreau jako „Happy” Hogan oraz Jake Gylenhall, który wcielił się w Mysterio – postać wyjątkowo nieoczywistą.

Film w kinach od 5 lipca.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Spider-Man: Daleko od domu

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?