The Many Saints of Newark – Ray Liotta dołącza do obsady!

Od jakiegoś czasu kompletowana jest obsada filmowego prequela Rodziny Soprano. Tym razem dołączyła do niej prawdziwa gwiazda tego rodzaju kina.

Ray Liotta, który zasłynął ze swojej roli w Chłopcach z ferajny, zagra nieznaną jeszcze rolę w The Many Saints of Newark, stając u boku m.in. Jona Bernthala i Corey Stolla.

Ray Liotta

kadr z filmu Chłopcy z ferajny

Zobacz również: Rami Malek prawdopodobnie głównym antagonistą Jamesa Bonda!

Tytuł prequela brzmi The Many Saints of Newark. Alan Taylor stoi za jego sterami, zaś scenariuszem zajmują się Lawrence Kasdan i sam David Chase, twórca Rodziny Soprano.

W filmie powrócą postacie znane z pierwowzoru. Mowa tutaj między innymi o ojcu Tony’ego, Giovannim Soprano, wujku Juniorze oraz matcę Livii. Oczywiście w swoich młodszych wersjach.

Rodzina Soprano emitowana była w HBO w latach 1999-2007. W obsadzie mogliśmy zobaczyć Jamesa Gandolfiniego, Ediego Falco, Stevena Van Zandta, Lorraine Bracco oraz Michaela Imperioliego. Serialowi na przestrzeni lat udało się zdobyć 21 statuetek Emmy, czyli telewizyjnych Oscarów oraz 5 Złotych Globów.

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Chłopcy z ferajny

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?