Advertisement

Top Gun: Maverick – legenda powraca w pierwszym zwiastunie! | SDCC 2019

Oto jeden z pierwszych wielkich hitów, które zostały zaprezentowane na San Diego Comic Con.

Tom Cruise powraca po latach do jednej ze swoich ikonicznych ról w latach młodości. Jaki będzie tego efekt? To przyjdzie nam jeszcze zobaczyć, ale już po tym ogólnikowym trailerze widać, że na brak widowiskowości narzekać nie będziemy. Poniżej możecie zobaczyć też plakat Top Gun: Maverick.

Zobacz również: To: Rozdział 2-Przed wami ostateczny zwiastun!

Fabuła filmu ma koncentrować się na konsekwencjach wynikających z rozwoju technologii wykorzystującej drony, a także zakończenia epoki, w której duże znaczenie odgrywały myśliwce i umiejętności pilotów. Sequel ma jednak zachować ton oraz styl pierwszej odsłony. W obsadzie filmu znaleźli się: Val Kilmer, Glen Powell, Miles Teller (jako syn porucznika marynarki Nicka „Goose’a” Bradshawa – przyjaciela Mavericka z pierwszej części), Ed Harris, Jon Hamm, Lewis Pullman i Jennifer Connelly. Za kamerą stanie Joseph Kosinski (Niepamięć), a scenariusz Top Gun: Maverick został przygotowany przez Erica Singera. Kompozytorem muzyki Harold Faltermeyer, który miał okazję pracować przy pierwszej odsłonie Top Guna.

Top Gun: Maverick

Fot. Materiały prasowe

Premiera Top Gun: Maverick będzie mieć miejsce w 2020 roku.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Top Gun

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?