Venom – pełny zwiastun produkcji o przeciwniku Spider-Mana!

Nareszcie jest pełny zwiastun filmu Venom! Zdradza nam on więcej na temat fabuły nadchodzącego hitu.

Zwiastun produkcji Venom ukazuje Toma Hardy’ego jako czarnego symbiota Eddie’ego Brocka. Wygląda na to, że czeka nas również dobre kino akcji… A zresztą, zobaczcie sami poniżej!

Zobacz również: Woody Harrelson wrogiem Venoma?!

W filmie pojawi się także prawdopodobnie inny symbiot. Riz Ahmed miałby wcielić się w Dr Carltona Drake’a. W komiksach jest to szef organizacji Life Foundation starającego się wykorzystać nienarodzone potomostwo Venoma (tzw.”nasiona”), by stworzyć siły policyjne o nadludzkich umiejętnościach. Czyniłby to dla „dobra ludzkości”. Najprawdopodobniej to właśnie Drake stałby się gospodarzem dla nowego symbiota i przybrał imię Riot.

W główną rolę w filmie Venom wcieli się Tom Hardy. Oprócz niego i Harrelsona w filmie wystąpią także: Michelle Williams, Scott Haze, Jenny Slate, Riz Ahmed, Reid Scott oraz Sope Aluko. Szczegóły fabuły nie są nam do końca znane, ale jak podaje reżyser filmu, będzie ona bazowała na komiksach Lethal Protector oraz Planet of the Symbiotes. Co ciekawe, produkcja Sony rozgrywać się będzie w tym samym uniwersum co Spider-Man: Homecoming, lecz nie będzie częścią Filmowego Uniwersum Marvela. Niewykluczone zatem, że na ekranie pojawi się także Tom Holland.

Premiera obrazu została zaplanowana na 5 października 2018 roku.

Źródło: Youtube/comingsoon/ Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?