Vox Lux – nowy zwiastun filmu!

Wytwórnia NEON opublikowała drugi oficjalny zwiastun swojego nadchodzącego wielkimi krokami musicalu z elementami dramatu pt. Vox Lux. Gwiazdami obrazu są Natalie Portman i Jude Law. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Zobacz również: Znamy przyczynę śmierci Stana Lee!

Vox Lux przedstawia powstanie Celeste z popiołów ogromnej, narodowej tragedii do supergwiazdy popu. Film dzieje się na przełomie 15 lat i podąża śladami ważnych momentów kulturowych przepuszczonych przez oko piosenkarki. Począwszy od 1999 roku, a skończywszy na czasach współczesnych. Nominowana do nagrody Grammy artystka Sia sporządziła wszystkie oryginalne utwory na potrzeby produkcji.

Obraz rozpocznie się w 1999 roku, kiedy to nastoletnie siostry – Celeste (Raffey Cassidy) i Eleanor (Stacy Martin) przeżywają niezwykle brutalną tragedię. Rodzeństwo tworzy, a następnie wykonuje piosenkę traktującą o ich odczuciach i doświadczeniach, dzięki czemu coś pięknego wyłania się z przykrej katastrofy. Ponadto utwór staje się przepustką Celeste do sławy. W 2017 roku, 31-letnia bohaterka (Natalie Portman) jest matką nastolatki, jak również stara się prowadzić karierę pełną skandali, kiedy kolejny akt niewyobrażalnej przemocy znów przyciąga jej uwagę.

W obsadzie widowiska znajdują się m.in.: Natalie Portman, Jude Law, Raffey Cassidy, Stacy Martin i Jennifer Ehle. Reżyserem oraz scenarzystą projektu jest Brady Corbet. Film zatytułowany Vox Lux pojawi się w wybranych amerykańskich kinach już 7 grudnia 2018 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Atsushi Nishijima

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?