Advertisement

Wonder Park – nowy zwiastun kolorowej animacji!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała nowy zwiastun nadchodzącego wielkimi krokami, animowanego filmu pt. Wonder Park. Obraz jest wspólnym projektem Paramount Animation i Nickelodeon Movies. Zwiastun znajdziecie poniżej.

Zobacz również: On the Basis of Sex – nowy zwiastun biograficznego filmu z udziałem Felicity Jones!

Wonder Park opowiada o wspaniałym parku rozrywki, w którym ożywia się wyobraźnia szalenie kreatywnej dziewczyny o imieniu June. Scenariusz filmu sporządzili Josh Appelbaum i André Nemec na podstawie historii opracowanej przez nich samych wraz z pomocą Roberta Gordona.

Animowane widowisko może się poszczycić następującą obsadą głosową: Jennifer Garner, Matthew Broderick, John Oliver, Mila Kunis, Kenan Thompson, Ken Jeong, Norbert Leo Butz, Brianna Denski i Ken Hudson Campbell.

Wonder Park pojawi się oficjalnie w amerykańskich kinach już 15 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?