Advertisement

CANAL+ prezentuje program Dozgonni! Prowadzącymi są Michał Kempa i Wojciech Fiedorczuk

Przez najbliższe dwa tygodnie CANAL+ pokaże jak poradził sobie Michał Kempa wraz z Wojciechem Fiedorczukiem w rozmowach z gwiazdami najnowszej produkcji Juliusza Machulskiego – Mały Zgon!

Wszystko to w absurdalnych rozmowach przeprowadzonych na potrzeby programu Dozgonni. Na pierwszy ogień idzie aktorka Julia Wyszyńska!

W roli głównej serialu Mały zgon zobaczymy Piotra Grabowskiego. W pozostałych rolach  Annę Seniuk, Katarzynę Herman, Jacka Komana, Karolinę Gorczycę, Mirosława Haniszewskiego, Grzegorza Przybyła, Karolinę Porcari, Julię Wyszyńską, czy Grzegorza Mielczarka. Wśród twórców, poza Juliuszem Machulskim (producent kreatywny i reżyser) znanym z kultowych polskich komedii, jak „Vabank”, „Seksmisja” czy „Kiler”, są Maciej Kawalski (scenariusz i reżyseria), Filip Syczyński (scenariusz i reżyseria) oraz Piotr Domalewski (scenariusz). Za zdjęcia odpowiada Paweł Dyllus, natomiast scenografię opracowała Jagna Janicka. Pierwotny pomysł serialu opracował Łukasz Żukowski na zlecenie i pod nadzorem ADHD Warsaw. Producentem wykonawczym serialu jest Studio Filmowe ZEBRA.

Jak aktorka odnalazła się w nowej roli? Jak się do niej przygotowywała? Dlaczego zakup garnków przez rodziców, tak wpłynął na życie i najnowszą rolę Julii? Oraz jak działa kebab na jej nastrój?

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: CANAL+

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?