AdvertisementDeadly Class – zwiastun produkcji braci Russo od stacji SyFy! | SDCC 2018

Oczywiście musiał również nadejść czas na telewizyjny projekt twórców ostatniej części Avengers. Oto pierwszy pełny zwiastun Deadly Class.

Nowy, najobszerniejszy jak dotąd materiał związany z Deadly Class, pokazuje wiele nowych ujęć, skupiających się jednak przede wszystkim na ukazaniu głównego bohatera Marcusa Lopeza (Benjamin Wadsworth). Zobaczymy również w ważnej roli Benedicta Wonga, którego możemy kojarzyć z występu w Doktor Strange:

Zobacz również: The Gifted: Naznaczeni – era mutantów nadchodzi w zwiastunie 2. sezonu | SDCC 2018

Produkcja ma mieć miejsce w latach 80. i opowiadać o nastoletnim wyrzutku, Marcusie, który zostaje zrekrutowany do szkoły dla zabójców. Producentami są Joe i Anthony Russo (Ant-ManKapitan Ameryka: Wojna Bohaterów). Nad scenariuszem pracuje twórca komiksu – Rick Remender. W serialu wystąpią Benedict Wong (Master Lin), Benjamin Wadsworth (Marcus), Lana Condo (Saya), Maria Gabriela de Faria (Maria), Luke Tenie (Willie), Liam James (Billy), Michel Duval (Chico). Na razie nie wiadomo, kiedy serial zadebiutuje.

Źródło: comingsoon.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?