Looney Tunes Cartoons na HBO Max z cenzurą! Elmer pozbawiony swojej broni

Przedwczoraj pisaliśmy o tym, że kreskówka Looney Tunes Cartoons bije rekordy oglądalności na nowo otwartej platformie HBO Max.

Animacja przedstawiająca perypetie Buggsa, Duffy’ego i innych w nowym wydaniu otrzymała jednak pewne modyfikacje. Ostatnie akcje związane z przestępstwami z użyciem broni palnej w USA skłoniły stację do odebrania ważnej części ekwipunku jednej z ikonicznych postaci kreskówki. Chodzi o Elmera Fudda, myśliwego o wadzie wymowy, który szczególnie lubił polować na naszego ulubionego królika. W nowej wersji  zamiast strzelbą, posługiwać się będzie… kosą.

elmer

Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Falcon & Winter Soldier i Loki – poznaliśmy orientacyjny termin powrotu ekip do zdjęć?

Tak jest, myśliwy Elmer będzie sobie od teraz używać tej jakże typowej broni dla swojej profesji, która w żaden sposób nie może być potencjalnym narzędziem mordu. Problem rozwiązany, prawda?

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?