Falcon & Winter Soldier i Loki – poznaliśmy orientacyjny termin powrotu ekip do zdjęć?

Wygląda na to, że ekipy kolejnych produkcji mają szansę na powrót do kręcenia.

Wcześniej pojawiły się informacje, które niemal na pewno potwierdzają, że WandaVision będzie miała lipcowe zdjęcia. Teraz podobne doniesienia pojawiły się w kontekście Falcon & Winter Soldier – który jest już na ostatniej prostej, jeśli chodzi o produkcję – oraz Lokiego. Biorąc pod uwagę budzący się do życia przemysł, ma to sens.

Kadr z Lokim

kadr z filmu Thor: Ragnarok

Zobacz również: WandaVision – wiadomo, kiedy prace na planie zostaną wznowione!

Reżyserem Falcon & Winter Soldier został Karl Skogland, odpowiadający za Opowieść podręcznej. Fabuła serialu wciąż jest nieznana. Ma się on składać z sześciu odcinków, a premiera jest planowana na sierpień 2020. Pojawi się on wtedy na powstającej platformie Disney+. W 4. fazie MCU znajdują się również seriale takie jak Loki i Wanda Vision.

Loki opowiadać będzie o znanym każdemu sympatykowi MCU antybohaterze z innej linii czasowej – tej, w której nie przeszedł wewnętrznej przemiany prowadzącej aż do tragicznego końca w Infinity War.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?