Advertisement
banner

NBC kasuje Timeless, ale serial doczeka się kontynuacji?

Po tygodniach oczekiwania stacja NBC podjęła w końcu decyzję o przyszłości serialu Timeless. W przeciwieństwie do wydarzeń z zeszłego roku i szczęśliwego zwrotu akcji, tym razem produkcji nie udało się zdobyć zamówienia na nowy sezon i został skasowany po drugim sezonie. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy kontynuacji i zamknięcia losów Lucy, Wyatta i Rufusa.

Pomimo dużego wsparcia w Internecie przygodowa produkcja o podróżach w czasie nie doczeka się kontynuacji w postaci trzeciego sezonu. Serial posiada wierną bazę fanów, lecz odcinki notują przeciętną oglądalność, która nie daje argumentów, by dlaej tworzyć dosyć kosztowny serial. Natomiast istnieje szansa, że bohaterowie powrócą w pełnometrażowym filmie, który byłby finałem historii. Obecnie trwają rozmowy na ten temat, a o ich finale na pewno będziemy informować.

Zobacz również: Leslie Jones zapowiada nagi protest w obronie serialu Timeless

timeless wyatt rufus lucy wehikuł czasu

fot. kadr z serialu Timeless

Timeless to przygodowy serial science-fiction, w którym historyczka, żołnierz i naukowiec wyruszają w podróż w czasie, by dopaść terrorystę Garcię Flynna planującego zmienić bieg historii USA.

W obsadzie serialu znajdowali się Abigail Spencer, Matt Lanter, Malcolm Barrett, Goran Višnjic, Paterson Joseph, Sakina Jaffrey i Claudia Doumi.

Zobacz również: Charlotte Gainsbourg mówi po polsku w filmie Obietnica poranka

Serial doczekał się 26 odcinków i emitowany był w USA od października 2016 roku. W Polsce dostępny jest w streamingu na Netfliksie, a 28 maja zadebiutował w telewizji AXN White.

Źródło: The Hollywood Reporter / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: [email protected]

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?