Serial Purge przedłużony na drugi sezon

Chociaż po wystrzałowym pierwszym odcinku serial trochę zwolnił, już dostał potwierdzenie drugiego sezonu.

USA Network ogłosiło, że powstanie drugi sezon serialowego Purge. Jest też jednocześnie aktualnie najpopularniejszą produkcją stacji. Nowe odcinki będą nadal tworzone przy współpracy z Blumhouse.

Chociaż serial nie jest wybitny, to z pewnością widzowie zauważyli jego potencjał i przez ekranem pojawiało się regularnie ponad milion widzów w USA. A do tego dochodzi jeszcze dystrybucja przez Amazon Prime Video na innych rynkach. Eksploracjia Nocy Oczyszczenia w dłuższej formie niż półtora godzinny film daje o wiele większe pole do popisu, a widzom daje szanse jeszcze bliżej poznać realia tego corocznego wydarzenia.

Zobacz również: Deadpool 2 – oto materiały pokazujące, jak powstawały efekty specjalne

Noc Oczyszczenia do jedna noc w roku, kiedy dozwolone są prawie wszystkie zbrodnie. Morderstwa, kradzieże, rozboje, napaści – wszystko to można robić, bez obawy o konsekwencje. 12 godzin to dla niektórych szansa, żeby się „wyszaleć”, ale dla innych to noc rodem z horroru.

W obsadzie serialu znajdują się: Lili Simmons (Ray Donovan), Gabriel Chavarria (Wojna o Planetę Małp), Lee Tergesen (Generation Kill), Jessica Garza (Six), Colin Woodell (The Originals), Hannah Emily Anderson (Jigsaw) oraz Amanda Warren (Trzy Billboardy za Ebbing, Missouri).

Źródło: Screenrant / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?