Wyniki: Wygraj książkę Stranger Things. Mroczne umysły!

Z okazji premiery książki Stranger Things. Mroczne umysły wraz z wydawnictwem Poradnia K przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs!


DO WYGRANIA:

5x książka Stranger Things. Mroczne umysły

stranger things książka


NAGRODY TRAFIAJĄ DO:

Dominik Borowski

Kuba Michlik

Karina Poznańska

Adam Korosiewicz

Kasper Nowak

Wszystkich pozostałych już teraz zapraszamy do śledzenia naszego facebookowego profilu – gdzie na bieżąco informujemy Was o kolejnych konkursach.

Zobacz również: Stranger Things. Mroczne umysły coraz bliżej. Sprawdź fragment!


Mroczne umysły – powieściowy prequel Stranger Things pokochały już miliony fanów!

Pierwsza oficjalna powieść oparta na kultowym serialu Netflixa – Stranger Things. Suspicious Minds ukazała się w lutym w USA. Książka Gwendy Bond w ciągu zaledwie kilku dni znalazła się na liście bestsellerów New York Timesa. Polskie wydanie prequela serialu Stranger Things. Mroczne umysły ukazało się nakładem wydawnictwa Poradnia K 24 kwietnia. Zagorzali fani i pierwsi czytelnicy wiedzą już, że to wstrząsająca historia matki Jedenastki. Ta książka wywróci wszystko na Drugą Stronę! W planach jest już też kolejna część trylogii, która ukaże się w Polsce 4 lipca.

Wiosną 1969 roku Terry Ives wiedzie spokojne życie w małym miasteczku Hawkins w stanie Indiana. Poświęca się studiom i pracy, a także spotkaniom ze swoim ukochanym, Andrew. Jedna decyzja raz na zawsze zmienia jej życie – bierze udział w tajnym rządowym eksperymencie. Dlaczego jednak laboratorium, w którym odbywa się program, jest tak ukryte przed mieszkańcami, a zimni, milczący lekarze podają uczestnikom badania zmieniające postrzeganie środki psychotropowe lub narkotyki? Wszystko to wzbudza podejrzliwość Terry. Wraz z trójką innych pacjentów – Glorią, Alice i Kenem – próbuje się dowiedzieć, co tak naprawdę kryje się za tajnym rządowym projektem. Kim jest tajemniczy doktor Brenner? Terry nie może znaleźć na jego temat żadnych informacji… Czego może chcieć od nich naukowiec, regularnie odurzając ich środkami silniejszymi niż narkotyki i wprowadzając w otępienie?

Książka budzi wielkie emocje wśród fanów serialu, ale jest przeznaczona także dla tych, którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z uniwersum Stranger Things. I jednych, i drugich, wzruszy i zafascynuje.

Stranger Things. Mroczne umysły już w sklepach!

 

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Agata pisze:

Moja ulubioną postacią jest Joyce, matka która walczy aby uzyskać prawdę, a droga nie jest łatwa. Wiem że na jej miejscu zachowałbym się tak samo jako ona.

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?