Cienie – polski zwiastun thrillera z gwiazdą Nietykalnych w roli głównej

24 marca do repertuaru polskich kin trafi francuska propozycja dla fanów klasycznych thrillerów szpiegowskich z lat siedemdziesiątych. Jest nią film Cienie z François Cluzetem w roli głównej, aktorem któremu światową sławę przyniosła rola w komediodramacie Nietykalni. W sieci dostępny jest już polski zwiastun produkcji:

https://www.youtube.com/watch?v=LTgBYR_UdlA

Opis dystrybutora: Duval (François Cluzet), alkoholik będący na odwyku, bezskutecznie poszukuje pracy po przeżyciu załamania nerwowego. Pewnego dnia do mężczyzny zwraca się tajemnicza organizacja szpiegowska z propozycją stenografowania prywatnych rozmów telefonicznych. Duval przyjmuje ofertę.Odsłuchanie kasety numer 6 przerywa monotonię wykonywanego zajęcia. Bohater zostaje wplątany w polityczną intrygę na najwyższym szczeblu państwowym.

Zobacz również: Zombie Express – recenzja filmu

Reżyseriem filmu jest Thomas Kruithof. W rolach głównych występują: François Cluzet (Nietykalni), Denis Podalydès (Ukryte), Sami Bouajila (Stan oblężenia), Simon Abkarian (Casino Royale), Alba Rohrwacher (Jestem miłością).

We Francji Cienie zadebiutowały 11 stycznia.

Źródło: informacja prasowa / ilustracja: kadr ze zwiastunu filmu

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?