Kingsman: Złoty krąg – nowy plakat promujący film! Powrót znanego bohatera?

Wytwórnia 20th Century Fox opublikowała nowy plakat promujący film Kingsman: Złoty krąg. Znajdziecie go poniżej.

kingsmanposter

Zobacz również: Berlin Syndrome – zwiastun thrillera z Teresą Palmer!

Kingsman: Tajne służby przedstawił światu tytułową organizację, czyli niezależną, międzynarodową agencję wywiadowczą działającą na najwyższym poziomie zaufania, której nadrzędnym celem było utrzymanie bezpieczeństwa na całym świecie. W produkcji Kingsman: Złoty krąg nasi bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowym zagrożeniem. Kiedy ich główna siedziba zostaje zniszczona, a świat gwałtownie znajduje się w pozycji zakładnika, charyzmatyczni protagoniści udają się w podróż, której wynikiem jest odkrycie sojuszniczej jednostki w Stanach Zjednoczonych – Statesman. W nowej przygodzie, wystawiającej na próbę siłę oraz rozsądek agentów, wspomniane powyżej, dwie elitarne organizacje decydują się na współpracę w celu pokonania bezwzględnego wroga, aby uratować świat, coś, co staje się powolutku niebezpiecznym nałogiem Eggsy’ego…

Wyreżyserowany przez Matthewa Vaughna na podstawie scenariusza spod pióra Jane Goldman i rzeczonego przed momentem twórcy, który został dodatkowy oparty na komiksie pt. The Secret Service autorstwa Marka Millara i Dave’a Gibbonsa, Kingsman: Złoty krąg charakteryzuje się następującą obsadą: Colin Firth, Julianne Moore, Taron Egerton, Mark Strong, Halle Berry, Elton John, Channing Tatum i Jeff Bridges.

Amerykańska premiera filmu pt. Kingsman: Złoty krąg zaplanowana jest na 29 września.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?