Billy Crudup z tajemniczą rolą w filmie „Alien: Covenant”?

Portal Deadline donosi, że Billy Crudup znajduje się obecnie w fazie negacji swojego angażu do nowego dzieła science-fiction Ridleya Scotta pt. „Alien: Covenant”. Jego rola niestety objęta jest ścisłą tajemnicą. Warto również dodać, że rzeczony aktor wystąpi w produkcji pt. „Jackie” – tak przynajmniej informują media. Jest to film biograficzny w reżyserii Pablo Larraina, który opowiada o Jackie Onassis Kennedy. W obrazie wystąpi także zwyciężczyni Oscara, Natalie Portman. Aktorka wcieli się w tytułową bohaterkę.

Wracając do Billy’ego Crudupa… Kinomani mogli aktora podziwiać w produkcji Zacka Snydera pt. „Watchmen. Strażnicy” oraz obrazie „Duża ryba” w reżyserii Tima Burtona. W zeszłym roku aktor wystąpił w dziele „Spotlight” Toma McCarthy’ego i „The Stanford Prison Experiment” Kyle’a Patricka Alvareza.

Obecnie w obsadzie widowiska znajdują się następujące gwiazdy: Demián Bichir ( „Nienawistna ósemka”) Katherine Waterston („Wada ukryta”), Danny McBride („Jaja w tropikach”), Jussie Smollett (“Imperium”), Amy Seimetz („Upstream Color”), Carmen Ejogo („Selma”, „Noc oczyszczenia: Anarchia”) i Callie Hernandez („Maczeta zabija”). Warto dodać, że w obrazie nie zabraknie również Michaela Fassbendera, który po raz drugi wcieli się w postać androida Davida. Bohater jest jedną z dwóch ocalałych osób z załogi Prometeusza. Z kolei wspomniana Waterston zagra kobietę imieniem Daniels, czyli główną protagonistkę kontynuacji.

Produkcja to drugi rozdział zaplanowanej trylogii stanowiącej prequel wydanego w 1979 roku klasyka kina science-fiction pt. „Obcy – 8. pasażer „Nostromo””. Obraz skupi się na losach kolonialnego statku – Covenant, wysłanego na odległą planetę po drugiej stronie galaktyki. Na miejscu załoga odkrywa prawdziwe piekło pod pozorną postacią pożądanego przez nich raju. Na drodze członków statku wkraczających w mroczny i niebezpieczny świat staje syntetyczny David – ocalały z  przeklętej ekspedycji Prometeusza.

Alien 1

Za scenariusz produkcji odpowiedzialni są Jack Paglen („Transcendencja”) i Michael Green („Green Lantern”). Premiera obrazu przewidziana jest na 6 października 2017 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wyróżniająca – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?