Advertisement
Advertisement

Valerian i Miasto Tysiąca Planet – zobacz teledysk Cary Delevingne promujący film!

Prezentujemy przebojowy teledysk do filmu Valerian i Miasto Tysiąca Planet. W role głównych bohaterów filmu wcielili się Dane DeHaan oraz brytyjska topmodelka Cara Delevingne, która przy okazji Valeriana dała również popis wokalnych możliwości. Znalazły one wyraz w pochodzącej ze ścieżki dźwiękowej do filmu piosence – I Feel Everything. Teledysk do wyprodukowanego przez Pharrella Williamsa utworu z udziałem Cary możecie zobaczyć poniżej:

https://www.youtube.com/watch?v=qmV5MW_XAtg

Opis dystrybutora: Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata.

Obsada widowiska: Dane DeHaan – Valerian, Cara Delevingne – Laureline, Clive Owen – Arün Filitt, Ethan Hawke – Alfons Jolly, Rihanna, John Goodman, Rutger Hauer i Herbie Hancock.

Premiera filmu w polskich kinach już 4 sierpnia!

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?