Advertisement
Advertisement

Powstanie Lucy 2! Kontunuacja Valeriana i Miasta Tysiąca Planet pod znakiem zapytania!

Prezes studia EuropaCorp ogłosił, że Luc Besson skończył już pracę nad scenariuszem kontynuacji filmu Lucy z 2014 roku. Obecnie nie mamy jeszcze informacji, na kiedy studio planuje premierę oraz czy w roli głównej powróci Scarlett Johansson.

https://www.youtube.com/watch?v=MVt32qoyhi0

Zobacz również: Avengers: Infinity War – Scarlett Johansson zapowiada epicką scenę z trzydziestoma bohaterami!

EuropaCorp obwieściło również informację, że nie zamierzają kręcić już filmów przekraczających budżet 35 milionów dolarów. Powodem tej decyzji jest, bez wątpienia, ogromna klęska finansowa produkcji Valerian i Miasto Tysiąca Planet, która zarobiła zaledwie 223 miliony przy ok. 180-milionowym budżecie.

Chociaż Luc Besson zarzekał się, że jego kolejnym filmem będzie kontynuacja Valeriana, to w świetle powyższych informacji wygląda na to, że projekt został wstrzymany. Według EuropaCorp, kolejnym filmem reżysera będzie anglojęzyczna produkcja akcji z twardą kobietą w roli głównej. Budżet nie przekroczy tym razem 30 milionów, a zdjęcia rozpoczną się już w przyszłym miesiącu. Prawdopodobnie potem przyjdzie czas na Lucy 2.

https://www.youtube.com/watch?v=cPeqNTqZNN0

Zobacz również: Valerian i miasto tysiąca planet – recenzja

Przypomnijmy opis pierwszej części filmu: Lucy (Scarlett Johansson) – mieszkająca na Tajwanie studentka – zostaje namówiona przez swojego chłopaka do dostarczenia ważnej teczki pewnemu biznesmenowi. Zanim jeszcze dziewczyna zorientuje się, w co została wplątana, stanie się zakładniczką bezwzględnego pana Janga (Choi Min Sik), na którego rozkaz do organizmu Lucy zostanie chirurgicznie wszyta paczka z silną syntetyczną substancją przypominającą narkotyk. Przypadkowo substancja chemiczna rzeczywiście przenika do organizmu Lucy. Pod jej wpływem ciało dziewczyny zaczyna podlegać niewyobrażalnym transformacjom, a najbardziej doświadcza tego mózg, którego potencjał zostaje uwolniony i osiąga zdumiewające, pozostające dotychczas jedynie w sferze hipotez możliwości… Z ogromną intensywnością zaczyna odczuwać wszystko, co znajduje się wokół niej – powietrze, wibracje, ludzi, nawet grawitację. Rozwijają się u niej również cechy nadludzkie – telepatia, telekineza, niezwykle rozległa wiedza oraz zapierająca dech w piersiach kontrola nad materią.

Źródło: comingsoon.net | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?