Luc Besson kręci nowy film! Luke Evans i Hellen Mirren w obsadzie!

Wiemy już, za sprawą Variety, które podało tę informację do publicznej wiadomości jako pierwszą, co będzie następnym filmem Luca Bessona. Nie ma jeszcze żadnych informacji odnośnie fabuły, jednak znamy już tytuł i obsadę widowiska. Luc Besson wraca już w listopadzie do kręcenia kina akcji, a jego najnowszy projekt zatytułowany będzie Anna.

Zobacz również: Valerian i miasto tysiąca planet, czyli tęsknota Luca Bessona za dawnymi czasami

Umowa, wedle której Francuz stanie za kamerą tego filmu została zawarta między nim, EuropaCorp, które zostanie producentem oraz Lionsgate, które zajmie się dystrybucją produkcji. W tytułowej roli Anny zobaczymy hollywodzką debiutantkę, modelkę rodem z Rosji, Sashę Luss. Partnerować jej będą już jednak dużo bardziej uznane gwiazdy Hollywood, na czele z Helen Mirren, Lukiem Evansem oraz Cillianem Murphym. Lionsgate ogłosiło porozumienie z reżyserem krótkim oświadczeniem:

Jesteśmy bardzo szczęśliwy mogąc ogłosić ponowną współpracę z Bessonem oraz EuropaCorp przy kolejnym ekscytującym i napakowanym akcją filmie z pierwszorzędną obsadą. Luc to wizjoner w świecie kina, dlatego jesteśmy dumni, że tym projektem przedłużamy naszą relację.

https://www.youtube.com/watch?v=bfV77OFy7Do

Żadnej informacji odnośnie dat premiery czy rozpoczęcia zdjęć jeszcze nie ujawniono. Jedyne co wiemy o filmie to wspomniana listopadowa data rozpoczęcia produkcji. Ostatnim filmem Luca Bessona był tegoroczny Valerian i Miasto Tysiąca Planet, którego zwiastun przypominamy powyżej.

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?