Leatherface – fragment filmu o początkach kultowego mordercy!

Wytwórnie Lionsgate i Millennium Films opublikowały właśnie nowy fragment filmu Leatherface, który jest prequelem serii Teksańska masakra piłą mechaniczną. Serdecznie zapraszamy do oglądania! Poniżej znajdziecie rzeczony klip wraz ze zwiastunem.

https://www.youtube.com/watch?v=Ulr3TUHJ1kA

Zobacz również: The Commuter – nowy zwiastun filmu z Liamem Neesonem w roli głównej!

Opis dystrybutora (kino): W zapomnianym przez świat szpitalu psychiatrycznym na amerykańskiej prowincji przetrzymywane są dzieci o zaburzeniach tak niebezpiecznych, że medycyna nie widzi dla nich ratunku. Przemoc fizyczna i psychiczna, gwałty i terror są tutejszą codziennością. Pewnego dnia grupa pacjentów ucieka, porywając młodą pielęgniarkę. Na ich czele stoi ten, który wkrótce krwawo zapracuje sobie na przydomek Leatherface. Tropem uciekinierów rusza ambitny i bezlitosny szeryf, który okaże się przeciwnikiem godnym najgorszego psychopaty.

Omawiany obraz to już ósma produkcja osadzona w tym przerażającym uniwersum. Seria składa się z oryginału Tobe’a Hoopera, trzech kontynuacji, remake’u, prequela do wspomnianego remake’u oraz nie zabrakło również wersji współczesnej, będącej bezpośrednim sequelem.

Obraz został nakręcony przez utalentowany duet francuskich reżyserów – Juliana Maury’ego i Alexandre’a Bustillo na podstawie scenariusza spod pióra Setha M. Sherwooda. Gwiazdami horroru są natomiast: Stephen Dorff, Vanessa Grasse, Sam Strike i Lili Taylor.

Leatherface trafił bezpośrednio na DIRECTV już wczoraj. Ponadto film doczeka się ograniczonej dystrybucji w kinach, jak również zadebiutuje w usłudze VOD 20 października.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Lionsgate; Millennium Films

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?