Hurricane – Dorociński i Iwan Rheon na pierwszym zdjęciu z filmu o Dywizjonie 303

Marcin Dorociński zamieścił na swoim profilu w serwisie Facebook oficjalne zdjęcie z planu filmu Hurricane. Na fotografii zobaczyć można polskiego aktora oraz Iwana Rheona, któremu światową sławę przyniosła rola Ramsaya Boltona w Grze o Tron.

 

#hurricane #zumbach #urbanowicz @_iwanrheon #dywizjon303 #squadron303 #firstofficialphoto

Opublikowany przez Marcin Dorociński na 29 września 2017

Hurricane to brytyjska produkcja prezentująca losy polskich pilotów z Dywizjonu 303 w czasie lotniczej Bitwy o Anglię, podczas której byli najskuteczniejszą aliancką jednostką myśliwską. Na stronie Kaleidoscope Film Distributor, odpowiedzialnego za światową dystrybucję, film opisywany jest jako „wzruszająca, prawdziwa historia polskich pilotów uczestniczących w Bitwie o Anglię i walczących o własny kraj na obczyźnie”. Marcin Dorociński wcieli się w postać dowódcy Witolda Urbanowicza. W Hurricane wystąpi również syn Mela GIbsona, Milo Gibson, który wcieli się w pułkownika J. Kenta oraz Krystoff Hadek i Stefanie Martini. Za reżyserię odpowiada David Blair.

Premiera Hurricane przewidziana jest na drugi kwartał 2018 roku. W listopadzie 2018 roku w kinach pojawi się również polski film Dywizjon 303 z Maciejem Zakościelnym i Piotrem Adamczykiem w rolach głównych.

Źródło:facebook/MarcinDorociński; kaleidoscopefilmdistribution.com / ilustracja wprowadzenia: kolaż zdjęć HBO

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?