Sylvia Hoeks – gwiazda Blade Runner 2049 zagra w kontynuacji Millenium!

The Girl in Spider’s Web to tytuł ekranizacji książki Co nas nie zabije Davida Lagercrantza. Czwarta część serii Millenium oznacza powrót popularnej i niezwykle oryginalnej postaci Lisbeth Salander oraz odważnego dziennikarza Mikaela Blomkvista. Sylvia Hoeks, aktorka znana z filmu Blade Runner 2049, wcieli się w postać … Camilli, diabelsko złej siostry Lisbeth. Ta część serii będzie dotyczyć sztucznej inteligencji oraz ataków hakerskich, z którymi walczyć będzie główna bohaterka.

blade runner 2049 trailer breakdown 25

Zobacz również: Pod Ostrzałem #31 – Blade Runner 2049

Premiera została zaplanowana na 19 października 2018 roku. Planowana jest także kolejna ekranizacja, 5 części Millenium. Reżyserem filmu został Fede Alvarez. Tym razem w rolę Lisbeth wcieli się Claire Foy. W ekranizacji pt. Dziewczyna z Tatuażem wystąpiła natomiast Rooney Mara wraz z Danielem Craigiem wcielającym się w rolę Blomkvista.

Źródło: comingsoon.net/ Ilustracja wprowadzenia: Denofgeek

Redaktor

Interesuję się literaturą i filmem. Sięgam po różnorodne gatunki, najczęściej po skandynawskie kryminały (Kurt Wallander, Harry Hole). Fanka Harry'ego Pottera i Sherlocka Holmesa.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?