Advertisement
Advertisement

To z wersją reżyserską w 2018 roku!

Cóż, to się musiało stać. W końcu adaptacja książki Kinga (a jeśli chodzi o ścisłość – jego połowy) stał się nie tylko jednym z większych hitów roku, ale także najlepiej zarabiającym filmem z kategorią R. Andrés i Bárbara Muschietti już we wrześniu mgliście zapowiadali, że taka wersja się pojawi. Bloody Disgusting napisało w tej sprawie do Andrésa na Instagramie, pytając, czy owa obietnica jest wciąż aktualna. Muschietti potwierdził informacje, jednak z podkreśleniem, że dopiero za kilka miesięcy. Dotyczy to wszelkich uciętych i rozszerzonych scen z filmu. Oprócz materiałów zakulisowych, na Blu-Rayu i DVD ma być również 11 takich ujęć.

Biorąc pod uwagę ilość wątków w literackim pierwowzorze, nie dziwota, że część nawet dość istotnych scen została ucięta. Sądzicie, że dostaniemy wreszcie moment, gdy Pennywise zjada dziecko? Czy może jednak okaże się, że tej sceny nigdy nie dorabiano?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?