Barry Seal: Król przemytu już na DVD i Blu-ray!

Wielka gwiazda kina akcji powraca! Tom Cruise kolejny raz staje u boku reżysera Na skraju jutra Douga Limana w tym niesamowitym filmie biograficznym! Gwiazda m.in. serii Mission Impossible wciela się w Barry’ego Seala – postać tak barwną, że aż ciężko uwierzyć, że mamy do czynienia z historią opartą na faktach. Wybitnie zdolny pilot, uczestnik wojny w Wietnamie, pracował zarówno dla Pablo Escobara, jak i CIA… a wszystko to opowiedziane z odpowiednim dla gatunku humorem i dystansem! Oprócz Cruise’a, na ekranie zobaczymy takich aktorów, jak Domhnalla Gleesona, Sarę Wright czy Jessego Plemmonsa. Barry Seal: Król przemytu już DVD i Blu-ray. Movies Room Poleca!

https://www.youtube.com/watch?v=k_rPYsxWvsk

Zobacz również: Tom Cruise wyjawia tytuł sequela filmu Top Gun!

Opis filmu: Film opowiada prawdziwą historię. W tym sensacyjnym dramacie Tom Cruise wciela się w postać Barry’ego Seala, człowieka, który swoją biografią mógłby obdzielić kilka osób. W wieku piętnastu lat był pilotem, jednym z najzdolniejszych, najlepszych pilotów Ameryki, miał na koncie również udział w wojnie w Wietnamie. Pracował na usługach kolumbijskiego kartelu narkotykowego Medellín oraz dla… CIA. Za głowę Seala słynny baron narkotykowy Pablo Escobar wyznaczył nagrodę w wysokości pół miliona dolarów. Za przywiezienie go do Kolumbii żywego – milion dolarów. Tłem historii jest wielka polityka, w której przewijają się najważniejsze nazwiska Ameryki.

Obsada: Domhnall Gleeson, Sarah Wright, E. Roger Mitchell, Jesse Plemons, Lola Kirke, Alejandro Edda, Benito Martinez, Caleb Landry Jones, Jayma Mays.

W wersji Blu-ray znajdziecie również materiały dodatkowe z polskimi napisami:

  • Sceny usunięte,
  • Amerykańskie historie,
  • Cruise i Liman: rozmowa,
  • Za kulisami,
  • Na planie,
  • Wysokie loty,
  • Kim był prawdziwy Barry Seal?

Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?