Kolejny film z uniwersum Cloverfield z premierą w 2018?

Overlord to zapowiedziany już lutym 2017 thriller umieszczony w czasach drugiej wojny światowej. Opowiadać ma historię dwóch spadochroniarzy, którzy po rozbiciu samolotu, lądują w strefie wroga. Ich misją jest zniszczenie podczas D-Day wieży radiowej, znajdującej się w małym miasteczku na obrzeżach Normandii. Przyjdzie im walczyć zarówno z żołnierzami, jak i zmutowanymi kreaturami, efektami eksperymentów.

Już w marcu 2017 chodziły pogłoski, że film może mieć coś wspólnego z uniwersum Cloverfield. Teraz wiemy już, że faktycznie tak będzie. Overlord będzie czwartym filmem w uniwersum. Jego premiera ma się odbyć 26 października 2018, czyli pół roku później niż God Particle (czy jakkolwiek będzie się nazywał trzeci film). Tytuł Overlord zapewne również nie jest ostateczny.

Cloverfield

Zobacz również: Nowy film Cloverfield może trafić od razu na Netflixa!

Obsada filmu Overlord składa się z następujących gwiazd: Jovan Adepo (Pozostawieni), Wyatt Russell (Każdy by chciał!!), Jacob Anderson (Gra o tron), Dominic Applewhite (Jak zostać królem), Pilou Asbaek (Gra o tron), Iain de Caestecker (Agenci T.A.R.C.Z.Y.), John Magaro (Big Short), Mathilde Ollivier (The Misfortunes of Francois Jane) i Bokeem Woodbine (Fargo). Reżyserem projektu jest Julius Avery, a za scenariusz odpowiadają Billy Ray i Mark L. Smith. Pierwszy zarys historii stworzył J. J. Abrams wraz z Billym Rayem.

Źródło: Slashfilm / Ilustracja wprowadzenia: © MSAFCL

Redaktor działu technologie

Horrory? A co to?

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?