Overlord – oto finałowy zwiastun horroru!

Przed Wami finałowy trailer filmu stworzonego m.in. przez J.J. Abramsa od Paramount Pictures.

Zobacz również: The Mandalorian – pierwsze zdjęcie z serialu ze świata Gwiezdnych Wojen!

W przeddzień pamiętnego lądowania na Normandii grupa amerykańskich spadochroniarzy zostaje opuszczona za liniami wroga w celu wykonania niezwykle istotnej dla powodzenia inwazji misji. Jednakże w miarę zbliżania się do wyznaczonych obiektów, zespół zaczyna sobie uświadamiać, iż w okupowanej przez nazistów wiosce dzieje się o wiele więcej, niż tylko zwyczajne operacje wojskowe.

Overlord wyreżyserował Julius Avery na podstawie oryginalnego pomysłu Billy’ego Ray’a i J.J. Abramsa. Scenariusz produkcji napisali pierwszy ze wspomnianych przed momentów twórców oraz Mark L. Smith. Z kolei Lindsay Weber i J.J. Abrams zajęli się produkcją. W tym przedsięwzięciu pomogli im również Jo Burn, Jon Cohen i Cory Bennett Lewis.

Obsada widowiska składa się z następujących osób: Jovan Adepo, Wyatt Russell, Jacob Anderson, Dominic Applewhite, Pilou Asbaek, Iain de Caestecker, John Magaro, Mathilde Ollivier i Bokeem Woodbine.

Overlord zadebiutuje w amerykańskich kinach już 9 listopada 2018 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?