Bryan Cranston dołącza do Angeliny Jolie w nowej animacji Disneya!

Aktor znany przede wszystkim z kultowej roli w Breaking Bad zawita niedługo do nowej animacji, którą oparta na książce dla dzieci od Katherine Applegate. The One and Only Ivan opowiada o tytułowym gorylu żyjącym w klatce centrum handlowym. Nie pamięta on życia sprzed tego okresu, dopóki nie poznaje Stelli, małej słonicy. Nowa przyjaciółka otwiera mu oczy na przeszłe życie i wzbudza inne pragnienia od dotychczasowych. Goryla zagrał Sam Rockwell, w Stellę zaś wcieli się Angelina Jolie. Cranston z kolei wcieli się w zdesperowanego właściciela podupadającego cyrku.

The Only and Only Ivan wyreżyseruje Thea Sharrock (Zanim się pojawiłeś), scenariusz zaś napisze Mike White. Produkcją zajmie się sama Jolie. 

Źródło: hollywoodreporter.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?