355 – Jessica Chastain, Penelope Cruz i spółka na plakatach thrillera szpiegowskiego

Pojawił się nowy trailer ciekawej produkcji z imponującą kobiecą obsadą.

355 to projekt szczególnie ważny dla Chastain. Oprócz odgrywania głównej roli, pełni ona również funkcję producentki. Film pasuje też do dotychczasowego portfolio aktorki. W 355 po raz kolejny zagra postać twardej kobiety, tym razem szpiega. Dla artystki role takie to chleb powszedni. Silne charaktery odgrywała już chociażby w Sama przeciw wszystkimGrze o wszystko, czy w oscarowym Wrogu numer jeden. Na ekranie miała jej towarzyszyć również Marion Cotillard, lecz musiała zrezygnować z powodów osobistych. Została zastąpiona przez wymienioną wcześniej Diane Kruger.

Zobacz również: Wonder Woman 1984 – bohaterka prezentuje się w zbroi na okładce magazynu

Film przedstawi historię pięciu agentek z różnych organizacji, które połączą swoje siły. Razem stworzą agencję, której nazwa to właśnie 355. Wątpliwości może budzić jednak reżyser. Tym aspektem filmu zajmie się bowiem Simon Kinberg, którego jedynym dziełem reżyserskim jest dotychczas X-Men: Mroczna Phoenix. Film został negatywnie przyjęty zarówno przez krytyków jak i publikę, przez co stał się klapą finansową. Za scenariusz odpowie za to Theresa Rebeck, która pracowała chociażby przy serialu Smash. Premiera nowego filmu z Chastain w roli głównej przewidziana jest dopiero na 15 stycznia 2021 roku.

Premiera już 15 stycznia 2021 roku.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Universal Pictures

samsung

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?