X-Men: Apocalypse – Lawrence powróci w kolejnym filmie? Nowe zdjęcia i okładki magazynu EW!

W ubiegłym roku Jennifer Lawrence dobitnie oświadczyła, że X-Men: Apocalypse będzie ostatnim filmem z omawianego uniwersum, w którym wcieli się w postać tajemniczej Mystique. Jednakże w późniejszych wywiadach młoda aktorka nie była już taka pewna swojej decyzji, zmieniając nieco początkowo przyjęte stanowisko. Mianowicie zaczęła mówić, że z chęcią powróciłaby do serii. Obecnie z kolei utalentowana dama znów opadła z entuzjastycznego tonu, twierdząc, że jej powrót do serii może okazać się nieco utrudniony. 

Bardzo chciałabym powrócić. Kocham swoich fanów oraz odgrywaną przeze mnie bohaterkę. Następnie jednak uświadamiam sobie, jak ważny czeka mnie rok, jak istotne będzie dla mnie wyjęcie z niego aż trzech miesięcy. Naprawdę nie wiem. Chyba nie powinnam być tak bardzo szczera.

Powiedziała Lawrence przedstawicielom magazynu EW.

Zobacz również: X-Men: Apocalypse – przedpremierowa recenzja filmu Bryana Singera!

Jednakże istnieje pewne porozumienie. Lawrence powiedziała, że wraz z kolegami z planu zawarła umowę, której zasady są proste: wszyscy albo nikt.

Fassbender, McAvoy i ja rozmawialiśmy ze sobą na ten temat. Pytaliśmy się siebie nawzajem o występ w kolejnej odsłonie. Każdy z nas na pytanie: Wystąpisz w następnej części? odpowiadał: Nie wiem. Piszę się na kolejną, jeśli ty również powrócisz. Fox powinien być przerażony, ponieważ, jeśli jedno z nas nie będzie chciało wziąć udziału w następnej części, to pozostali również zrezygnują z projektu.

Kolejna odsłona X-Menów będzie mieć miejsce w latach 90., co jest zgodne z przyjętym w trzech poprzednich częściach trendem. Obecnie jednak brakuje informacji na temat głównego przeciwnika tytułowych mutantów oraz szczegółów o potencjalnych członkach obsady.

Ponadto mamy dla Was nowe zdjęcia oraz okładki z najnowszego numeru magazynu EW! Znajdziecie je poniżej:

  • Okładki:

Magazyn EW 4

Magazyn EW 5

Magazyn EW 6

Magazyn EW 7

  • Zdjęcia:

Magazyn EW 1

Magazyn EW 2

Magazyn EW 3

Magazyn EW 9

Magazyn EW 10

Magazyn EW 11

Źródło: ComingSoon.net; ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?