Jennifer Lawrence w nowym filmie Adama McKaya!

Taka ekipa musi być przepisem na sukces. Nagrodzony Oscarem Adam McKay (The Big Short) napisze scenariusz i wyreżyseruje film oparty na życiorysie Elizabeth Holmes. Główną rolę w obrazie ma zagrać obsypana nagrodami Jennifer Lawrence (X-Men:Apocalypse, Passengers). Holmes jest bizneswoman, której majątek w ubiegłym roku został wyceniony na 4,5 bilionów dolarów. Teraz, według artykułu opublikowanego na łamach magazynu Forbes, jest warta 0. Film, który w tej chwili nie ma oficjalnego tytułu, ma opowiedzieć o drodze jej kariery, kiedy została szefową i założycielką prywatnej firmy zajmującej się badaniami krwi. 

Zobacz również: Ocean’s Eleven – Mindy Kaling i Helena Bonham Carter w obsadzie reboota!

Adam McKay oprócz wyreżyserowania i napisania scenariusza, zajmie się też produkcją, za pośrednictwem Gary Sanchez Productions. W tym momencie, żaden dystrybutor nie jest związany z projektem, ale prawdopodobnie sytuacja ulegnie zmianie w przeciągu kolejnych kilku tygodni. 

Magazyn EW 10

źródło: comingsoon.net / ilustracja wprowadzenia: WENN.COM

Redaktor

Większość wolnego czasu spędza na oglądaniu seriali i pisaniu o nich.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?