Liam Neeson w zwiastunie filmu wojennego Operation Chromite

Film przedstawi tytułową Operację Chromite znaną również jako Bitwa o Inczhon. Był to desant morski sił ONZ, który odmienił losy wydarzeń podczas wojny koreańskiej. Operation Chromite jest produkcją z Korei Południowej. Tamtejsza kinematografia rozwija się na tyle prężnie, że sama zaczyna przyciągać hollywoodzkie gwiazdy. Po Snowpiercerze z Chrisem Evansem, Edem Harrisem i Tildą Swinton czy nadchodzącej produkcji Okja z Gyllenhaalem i Paulem Dano do tej listy dołącza Operation Chromite, na której pokładzie zamelduje się Liam Neeson. Przypadła mu rola Generała Douglasa MacArthura. Zobaczcie jak prezentuje się zwiastun tej efektownie zrealizowanej produkcji:

https://www.youtube.com/watch?v=cjtjiKa9uO4

Zobacz również: Na pierwszy rzut oka: Marco Polo – 2. sezon

Za film odpowiadają autorzy sukcesu innej produkcji wojennej 71 w ogień – reżyser John H. Lee oraz scenarzysta Man-hee Lee.Obok Neesona w filmie wystąpią m.in. Sean Dulake (serial Dramaworld) oraz koreńska gwiazda Jung-jae Lee (Assassination). Budżet filmu wyniósł około 12, 5 miliona dolarów. Operation Chromite zadebiutuje w koreańskich kinach w lipcu. W USA film wyświetlany będzie od 12 sierpnia.

 operation chromite palakat

Źródło: youtube.com / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?