6 Underground – Ryan Reynolds rozmawia z Profesorem z Domu z papieru!

Chyba nie trzeba już nikomu udowadniać, że Netflix potrafi znakomicie reklamować swoje produkcje? Ale jeżeli ktoś jak dotąd nie trafił na którą z zabawnych reklam platformy, no to pojawia się kolejna okazja.

6 Underground już w dniu jutrzejszym pojawi się na Netfliksie. Na zaostrzenie apetytu możecie zobaczyć zabawną scenę, w której grający główną rolę w filmie Baya Ryan Reynolds rozmawia z Profesorem z Domu z papieru na temat „pożyczenia” pewnych członków jego ekipy na akcję.

Zobacz również: 6 Underground – finałowy zwiastun nowego filmu Michaela Baya!

Michael Bay powraca z nowym filmem wypełnionym po brzegi akcją. Tym razem jego film pojawi się jednak na platformie streamingowej. Nie oznacza to jednak małego budżetu. Na ekranie widać zarówno znamienne dla Baya, wysmakowane sceny akcji jak i kojarzonych przez wszystkich aktorów. W głównej roli występuje bowiem Ryan Reynolds, a towarzyszą mu między innymi Ben Hardy znany z Bohemian Rhapsody Mélanie Laurent, która wystąpiła w Bękartach Wojny. Za scenariusz 6 Underground odpowiadają z kolei Rhett Reese i Paul Wernick, którzy współpracowali przy obu odsłonach Deadpoola.

6 Underground to produkcja, w której poznamy szóstkę bohaterów zebranych w celu wypełnienia tajnej misji, która wpłynie na losy świata. Każdy z nich zna się na czymś innym, a razem tworzą zabójczy zespół. Nie znane są jeszcze dalsze szczegóły fabularne. Nie wiemy na czym ma polegać zadanie ani kto będzie przeciwnikiem protagonistów. Wiadomo jednak, że amerykański reżyser po raz kolejny wypełnił swój film masą scen akcji, które prawdopodobnie dobrze będzie obejrzeć jako niezobowiązujący wieczorny seans. Jak wszystko to zadziała w pełnym metrażu zobaczymy jednak dopiero, gdy film pojawi się na platformie Netflixa.

Premiera już 13 grudnia.

O Domu z papieru: El Profesor planuje największy skok jaki kiedykolwiek sobie wyobrażał – przejęcie Królewskiej Mennicy Hiszpanii i ucieczka z 2,4 miliardem euro. Aby zrealizować ambitny plan, rekrutuje gang złożony z ośmiu osób o określonych umiejętnościach, które nie mają nic do stracenia. Rabusie mają trudności z przestrzeganiem ustalonych zasad i niejednokrotnie stają w obliczu niewspółpracujących zakładników, przemocy i izolacji, ale ostatecznie udaje im się osiągnąć swój cel i uciec z pieniędzmi. Jednak ich szczęście zostaje przerwane, gdy jeden z nich zostaje aresztowany, a zespół jest zmuszony do ponownego połączenia sił w celu realizacji bardziej ambitnego planu. Tym razem celem staje się Bank Hiszpanii.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: Netflix

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?