Andy Serkis odtwarza słynną scenę z Gollumem przebrany za Theresę May!

Andy Serkis to jeden z aktorów-kameleonów. Udowadnia to raz za razem – w tym przypadku powracając do pewnej sceny z filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże.

Chodzi oczywiście o moment, w którym odgrywany przez niego Gollum zaczyna kłócić się sam ze sobą, gdy walczą o niego dwie osobowości. Z tą różnicą, że Serkis jest przebrany za Theresę May, liderkę Partii Konserwatywnej, w związku z czym tekst jest również nieco zmieniony w stosunku do oryginału.

Zobacz również: Seria Niefortunnych Zdarzeń – oficjalny zwiastun 3. sezonu!

Odkładając politykę na bok, trzeba przyznać, że zarówno sposób odegrania, jak i przerobione słowa są po prostu rewelacyjnie zrealizowane.

Źródło: independent.co.uk / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?