Advertisement
Advertisement

Aquaman 2 – Emilia Clarke zamiast Amber Heard. Powstały ciekawe fanarty

Petycja stworzona w celu wymuszenia na władzach Warner Bros. wyrzucenia Amber Heard z obsady Aquamana 2 wywołała ogromne poruszenie wśród fanów Johnny’ego Deppa. W sieci pojawiły się fanarty przedstawiające koncepcję wcielenia się Emilii Clarke w postać Mery. Aktorka znana m.in. z serialu Gra o tron świetnie wpasowuje się w kostium superbohaterki z Atlantydy.

Jeden z popularniejszych artystów grafiki cyfrowej, BassLogic, wykorzystał pomysł i stworzył obraz Emilii Clarke w roli córki Nereusa. Trzeba przyznać, że tak utalentowana i doświadczona aktorka mogłaby dobrze sprawdzić się jako Mera – wygląda iście królewsko. DC Extended Universe zyskałoby nieco świeżości i kolejną utalentowaną gwiazdę. Poza tym fanów z pewnością ucieszyłby Jason Momoa (Arthur Curry) i Emilia Clarke ponownie wspólnie na jednym planie.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta 3 – Mads Mikkelsen prowadzi rozmowy na temat przejęcia roli Grindelwalda!

Kolejny z nich pojawił się na profilu instagramowym DC Marvel Random:

mera aquaman 2 emilia clarke foto

https://www.instagram.com/dcmarvel.rdm/

Po przegranej przez Johnny’ego Deppa sprawie z The Sun aktor został zmuszony do odejścia z serii Fantastyczne zwierzęta. Podobnego losu dla aktorki chcą jej antyfani, którzy od ponad roku żądają usunięcia Amber Heard z obsady filmu Aquaman 2. W serwisie change.org rekordy popularności bije petycja, którą podpisało już ponad milion sygnatariuszy.

Prawdopodobnie Warner Bros. nie ugnie się pod naciskiem widzów, ale nie wiadomo jakie jeszcze fakty o aktorce wyjdą na jaw podczas – można powiedzieć – wojny między byłymi małżonkami i jak bardzo wpłyną na jej reputację. Do premiery filmu pozostały jeszcze ponad dwa lata (16.12.2022r.).

Zobacz również: Aquaman 2 – James Wan zapowiada dodatek elementów grozy

Pierwszą część Aquamana wyreżyserował utalentowany James Wan na podstawie scenariusza autorstwa Willa Bealla i Davida Lesliego Johnsona-McGoldricka. Samą historię opracowali Geoff Johns oraz wspomniani powyżej Wan i Beall. Produkcja oparta została na postaci znanej z kart komiksów DC, a mowa tutaj o Aquamanie stworzonym przez Paula Norrisa i Morta Weisingera. Muzykę do filmu skomponował Rupert Gregson-Williams. Gwiazdami superprodukcji byli Jason Momoa (Arthur Curry/Aquaman), Amber Heard (Mera), Willem Dafoe (Vulko), Patrick Wilson (Orm), Nicole Kidman (Atlanna) i Yahya Abdul-Mateen II (Black Manta)

Scenariuszem do drugiej części zajmie się ponownie David Leslie Johnson-McGoldrick. W przygotowaniach jest również spin-off zatytułowany The Trench, który będzie horrorem.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: HBO

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nina pisze:

Antyfani… Jasne. Nie antyfani tylko albo lecą oboje, albo oboje pracują. Oboje są winni

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?