Bane ponownie zawita do rzeczywistości filmów DC?

Jego najsłynniejszą filmową inkarnacją była postać grana przez Toma Hardy’ego w Mroczny Rycerz Powstaje, komiksowa postać, która raz złamała samego Mrocznego Rycerza, sieje także postrach w grach wideo. Jego pojawienie się w kolejnych projektach nie powinno raczej nikogo dziwić.

Istnieje kilka plotek związanych z tym czarnym charakterem. Według jednej z nich, Bane miał pierwotnie dostać własny, solowy film. Poszedłby tym samym w ślady Jokera od Todda Phillipsa, a wiadomo, jak gigantyczne zyski zapewnił ten ruch – kto wie, może zatem ten temat powróci. Póki co jednak najgłośniej jest o tym, że może się pojawić u Matta Reevesa, który szykuje Roberta Pattinsona do założenia peleryny obrońcy Gotham. Mają istnieć szanse na to, by siłacz pojawił się jeszcze w The Batman, ale jeśli już, to dopiero we wprowadzającej roli.

bane

kadr z filmu Mroczny Rycerz Powstaje

Zobacz również: Looney Tunes Cartoons na HBO Max z cenzurą! Elmer pozbawiony swojej broni

A może Bane będzie miał udział w The Suicide Squad Jamesa Gunna? W końcu mówiło się w przeszłości co nieco o tym, a ktoś taki mógłby być ciekawym dodatkiem do tej szalonej gromadki – czy to będąc po ich stroni, czy po przeciwnej stronie barykady.

Źródło: MovieWeb / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Kec pisze:

Bane jako postać został mocno skrzywdzony kiedy zagrał przydupasa w Batman i Robin. W ludziach zakorzeniło się że to wielki mięśniak bez mózgu. Nolan trochę poprawił jego reputację. Ogólnie solowego filmu nie czuję i bardziej by chyba pasował do Sucide Squat niż jako kolejny przeciwnik Batmana. Złoczyńców pierwszego filmu już znamy. W trzecim nie ma co się oszukiwać będzie Joker. Pytanie kto będzie przeciwnikiem człowieka nietoperza w 2 cześci. Oczywiście o ile produkcja dobrze się przyjmię bo sprzeda się napewno znakomicie bo w końcu Batman


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?