Breaking Bad – film został już nakręcony, tak przynajmniej twierdzi Bob Odenkirk

Bob Odenkirk twierdzi, że ​​pełnometrażowy film Breaking Bad został już sfilmowany.

W wywiadzie dla The Hollywood Reporter, aktor znany z roli wyrachowanego prawnika, czyli Saula Goodmana zdradził informacje o filmie.

Nie wiem, co ludzie wiedzą, a czego nie wiedzą. Trudno mi natomiast uwierzyć, że nie wiedzą, że film został nakręcony. Zrobili to. Wykonali niesamowitą robotę, utrzymując to w całkowitej tajemnicy.

Pełnometrażowy film ma kontynuować historię Jessego po ekscytującym finale serialu. Pewny jest więc występ Arrona Paula, natomiast angaż Bryana Cranstona jak i szczegóły projektu pozostają wielką niewiadomą. Za produkcję odpowiada Vince Gilligan, czyli twórca oryginału. Nie pozostaję nam nic innego jak czekać na oficjalne informacje. 

Better Call Saul

Fot. AMC

Zobacz również: The Report – Adam Driver bada tajemnice CIA na pierwszym zwiastunie!

Serial Breaking Bad to historia nauczyciela chemii, który zostaje producentem i dealerem narkotyków. Uznana przez krytyków produkcja AMC liczyła 5. sezonów i szybko stała się telewizyjnym fenomenem. Następnie otrzymaliśmy prequel Better Call Saul, poświęcony młodemu prawnikowi, Jimmy’emu McGillowi, który właśnie został odnowiony na piąty sezon.

Źródło: comingsoon.net/hollywoodreporter.com/ Ilustracja wprowadzenia: AMC

Redaktor

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?