Bryan Cranston i Aaron Paul zagrają w filmowej wersji Breaking Bad?!

Od listopada wiemy już, że fani jednego z najsłynniejszych seriali ostatnich lat mogą powoli szykować się na filmową wersję Breaking Bad.

Według doniesień portalu Revenge of the Fans, do obsady filmu dołączyć mają obie niekwestionowane gwiazdy produkcji, czyli Cranston i Paul. Tuż obok strona potwierdza Krysten Ritter, Jonathana Banksa, Jesse’a Plemonsa, Charlesa Bakera, Matta Jonesa i Roberta Forstera, a wraz z nimi kilka niespodzianek

Sam Cranston podczas swojej wizyty w The Dan Patrick Show przyznał, że rozmawiał z Vince’em Gilliganem o projekcie, jednak jeszcze nie czytał skryptu. Mimo to uważa twórcę serialu za geniusza i bardzo chętnie odegrałby rolę Waltera White’a po raz kolejny – zwłaszcza, jak podkreślił aktor, po finale serialu wciąż pozostało kilka nierozwiązanych kwestii.

Jesse Pinkman

Fot. AMC

Zobacz również: Once Upon a Time in Hollywood – nowe zdjęcia bohaterów filmu Tarantino

Warto również zaznaczyć, że Revenge of the Fans mówiło o powrocie do relacji Jesse’a (Aaron Paul) z Jane,graną przez Krysten Ritter – z którą ten pierwszy przeżył gorący romans w 1. sezonie. Cranston-White ma również mieć jakąś rolę w produkcji.

Źródło: ladbible.com / Ilustracja wprowadzenia: AMC

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?