Czarna Wdowa na biało. Nowy kostium Natashy Romanoff!

Czarna Wdowa to zaplanowany na 2020 roku solowy film o tytułowej członkini Avengers, który rozpocznie Czwartą Fazę MCU. W amerykańskiej produkcji rosyjska superbohaterka, w którą po raz dziewiąty wcieli się Scarlett Johansson, zaprezentuje się w nowym kostiumie.

Podczas D23 zaprezentowano publiczności nowy strój, w którym zobaczymy członkinię Avengers w filmie o jej solowych przygodach.

Zobacz również: Eternals – Kit Harrington jako Black Knight. Grafika pokazuje postaci z filmu MCU!

Opublikowano również oficjalną grafikę koncepcyjną przedstawiającą Natashę Romanoff w białym kostiumie.

W produkcji śledzić będziemy losy Natashy Romanoff rozgrywające się bezpośrednio po wydarzeniach z Kapitana Ameryki: Wojny boahterów. Była agentka KGB oraz S.H.I.E.L.D. nie podpisuje Protokołu z Sokovii i jest ścigana przez rząd, co sprawia, że musi szukać pomocy u starych znajomych, a dodatkowo na jej drodze stanie złoczyńca o pseudonimie Taskmaster.

Zobacz również: Czarna Wdowa – jest oficjalny plakat!

Za kamerą produkcji stanie Cate Shortland, która będzie mogła liczyć na aktorskie usługi: Scarlett Johansson (Natasha Romanoff/Czarna Wdowa), Florence Pugh (Yelena Belova/Czarna Wdowa), Davida Harboura (Alexiei Shostakov/Red Guardian), Rachel Weisz (Melina/Czarna Wdowa) oraz Raya Winstone’a, O-T Fagbenle i Oliviera Richtersa. Scenariusz przygotowali Jac Shaeffer oraz Ned Benson.

Czarna Wdowa, będąca częścią 4. Fazy Marvel Cinematic Universe, zadebiutuje w polskich kinach 1 maja 2020.

Źródło: twitter.com/MCUDirect; twitter/GermainLussier / ilustracja wprowadzenia: Andy Park/Marvel Studios

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?