David Gyasi dołączył do obsady sequela Czarownicy!

David Gyasi znany z filmu Interstellar niedawno dołączył do obsady sequela baśniowego widowiska fantasy pt. Czarownica. Obecnie niewiele wiadomo o jego roli w nadchodzącym wielkimi krokami projekcie. Aktor jednakże zasilił obsadę składającą się z następujących gwiazd: Angelina Jolie, Elle Fanning, Ed Skrein, Michelle Pfeiffer, Chiwetel Ejiofor, Harris Dickinson, Jenn Murray, Kae Alexander i Fernanda Diniz.

Tytułowa Czarownica!

Fot.: Dsiney

Zobacz również: Halloween – pierwszy zwiastun już w czerwcu!!!

Czarownica okazała się przeogromnym sukcesem, zgarniając globalnie 759 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym jedynie 180 milionów dolarów. Powstanie sequela było więc jedynie kwestią czasu. Jego reżyserią zajmie się Joachim R∅nning. Do tego celu wykorzysta scenariusz autorstwa Jeza Butterwortha i Lindy Woolverton. Za ostatnią wersję tekstu odpowiedzialni są Micah Fitzerman-Blue i Noah Harpster. Produkcja leży z kolei w rękach Joe’ego Rotha. Myślicie, że David Gyasi sprawdzi się w familijnym widowisku fantasy? Opiniami podzielcie się w komentarzach!

Realizacja obrazu rozpocznie się jeszcze w 2018 roku.

Źródło: GeekTyrant.com / Ilustracja wprowadzenia – BBC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?