Advertisement
Advertisement

Disappointment Blvd – Joaquin Phoenix wystąpi w filmie!

Joaquin Phoenix wystąpi w kolejnym filmie Ariego Astera, reżysera takich filmów jak Midsommar. W biały dzień oraz Dziedzictwo. Hereditary.

Joaquin Phoenix zdecydował się na kolejną rolę po zdobyciu Oscara w filmie Joker i będzie to kolejny projekt Ariego Astera, zatytułowany Disappointment Blvd Chociaż w zeszłym roku krążyły pogłoski, że Phoenix zagra w innym filmie Astera – Beau Is Afraid, jest już oficjalne, że kolejnym projektem Astera, w którym zobaczymy Phoenixa, jest Disappointment Blvd. Podobnie jak dwa pierwsze filmy fabularne Astera, Disappointment Blvd. będzie finansowany i dystrybuowany przez studio artystyczne A24.

Zobacz również: Adam Sandler świętuje 25 rocznicę.

Aster ma na swoim koncie dwa niebywale dobre horrory. Dziedzictwo. Hereditary z 2018 a także Midsommar. w Biały dzień z 2019, wychwalone przez krytyków i dobrze wypadły w kasie. Przełomowe Dziedzictwo. Hereditary, które kręciło się wokół pogrążonej w żałobie rodziny, stał się najbardziej dochodowym filmem A24. Ponad 80 milionami dolarów w kasie. Aster kontynuował Hereditary, tak powstał Midsommar, który śledził grupę studentów podróżujących do Szwecji na tytułowy festiwal Midsommar. Film zarobił 47 milionów dolarów na całym świecie i pomógł Florence Pugh stać się gwiazdą.

Zobacz również: QUIZ: Rozpoznasz filmy w których wystąpił Joaquin Phoenix?

Teraz to oficjalne, że Ari Aster zostanie z A24 przy swoim następnym projekcie i obsadził tam Joaquina Phoenixa w roli głównej. W tej chwili szczegóły są nam nieznane. Nadal też nie wiadomo, kiedy rozpocznie się produkcja projektu Astera, ale prawdopodobnie będzie to musiało nastąpić wkrótce. Phoenix zgodził się również zagrać w filmie Ridleya Scotta Kitbag w roli Napoleona Bonaparte. Ponieważ Scott pracuje obecnie nad swoim nowym filmem Gucci, produkcja dla Kitbag prawdopodobnie rozpocznie się dopiero w 2022 roku, pozostawiając duże okno otwarte dla Phoenixa na pracę nad kolejnym projektem Astera.


Źródło: Screen Rant, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Joker/Warner Bros,

Dziennikarz

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?