Disenchanted – kontynuacja Zaczarowanej znalazła swoich złoczyńców!

Kontynuacja filmu Zaczarowana z 2007 roku pt. Disenchanted została ogłoszona podczas Dnia Inwestora w grudniu zeszłego roku. Już od jakiegoś czasu nic nie słyszeliśmy od produkcji. Aż do dzisiaj…

Serwis Deadline podaje, że do obsady filmu Disenchanted dołączyły: Maya Rudolph, Yvette Nicole Brown oraz Jayma Mays! Według doniesień aktorki wcielą się w złe charaktery filmu. Oprócz tej trójki w filmie zobaczymy Amy Adams, Jamesa Mardena oraz Idine Menzel. Zdjęcia do filmu mają ruszyć w tegoroczne lato w Irlandii. Zakończenie produkcji zostało zaplanowane na sierpień.

Disenchanted - kontynuacja Zaczarowanej znalazła swoich złoczyńców!

Fot. materiały prasowe

Zobacz również: Spider-Man: No Way Home – J.B. Smoove powróci do roli Pana Della!

Akcja Zaczarowanej opowiada o Giselle (Adams), która przetransportowała się ze swojej bajkowej krainy do tętniącego życiem Nowego Jorku. Szybko zdała sobie sprawę, że nowe otoczenie w niczym nie przypomina jej magicznego domu. Po czasie zrozumiała jednak, że odnajduje się nowym świecie i w rodzinie, która ją przygarnęła.

Podczas Dnia Inwestora Disney potwierdził sequel produkcji. Film będzie dostępny wyłącznie na Disney+. Data premiery filmu pozostaje tajemnicą.


Źródło: deadline.com / Ilustracja wprowadzenia: Disney

Stały współpracownik

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?