Advertisement
Advertisement

Dumbo – widowiskowy spot pełen powietrznych scen!

Nowy spot promujący Dumbo, czyli wysoce oczekiwaną adaptację klasycznej baśni Dsineya, ukazuje zapierające dech w piersiach sceny powietrzne z udziałem tytułowego słonika. Serdecznie zapraszam do oglądania! Mamy dla Was również specjalny wywiad z Dannym DeVito i Michaelem Keatonem, którzy po kilkunastu latach ponownie spotkali się na jednym planie filmowym, razem z utalentowanym reżyserem widowiska, Timem Burtonem. Zabawny klip z udziałem rzeczonych powyżej aktorów znajdziecie poniżej.

Zobacz również: The Last Black Man in San Francisco – zwiastun nowego filmu z Dannym Gloverem

Od wytwórni Disney i wizjonerskiego reżysera – Tima Burtona nadchodzi nowa adaptacja live-action przygód słonia Dumbo. Rozszerzy ona kochaną przez wszystkich widzów klasyczną historię, w której różnice są powodem do dumy, wartość rodziny zostaje podkreślona, a marzenia się spełniają. Właściciel cyrku Max Medici (Danny DeVito) zatrudnia byłego gwiazdora Holta Farriera (Colin Farrell) wraz z jego dziećmi – Millą (Nico Parker) i Joem (Finley Hobbins). Stawia bohaterom za cel opiekę nad nowo narodzonym słoniem, którego przerośnięte uszy są źródłem docinek i śmiechów w zmagającym się z problemami parku rozrywki.

Jednakże, kiedy okazuje się, iż Dumbo potrafi latać, cyrk zalicza udany powrót do łask widzów. Ponadto przyciąga uwagę przekonującego przedsiębiorcy – V. A. Vandevere’a (Michael Keaton). Bohater poszukuje różnych osobliwości do jego najnowszej, ponadczasowej rozrywki – Dreamland. Dumbo wznosi się na nowe szczyty wraz z uroczą artystką powietrzną – Colette Marchant (Eva Green). Lecz zabawa nie trwa zbyt długo. W końcu Holt dowiaduje się, że pod lśniącą powierzchnią Dreamland pełen jest mrocznych sekretów.

Obraz wyreżyserował Tim Burton na podstawie scenariusza Ehren Kruger. Produkcją z kolei zajęli się: Justin Springer, wspomniana powyżej pisarka, Katterli Frauenfelder i Derek Frey.

Dumbo pojawi się w polskich kinach już 29 marca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – null; Disney

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?