Dungeons & Dragons – Hugh Grant dołącza do obsady!

Dowiadujemy się coraz więcej na temat nowej adaptacji Dungeons & Dragons. W obsadzie zobaczymy m.in Chrisa Pine’a czy Rege-Jean Page’a. Wiemy również, kto wcieli się w czarny charakter.

Hugh Grant wcieli się w czarny charakter w Dungeons & Dragons produkowany wspólnie przez Paramount i eOne. Wcześniej ogłoszono, że wciąż niezatytułowana adaptacja filmowa gry fantasy, w roli głównej wystąpi Chris Pine. Godny uwagi jest fakt, że prace nad filmem rozpoczęły się w 2015 roku. Jednak obsada zaczęła nabierać wyraźnych kształtów dopiero niedawno.

Zobacz również: Rebelde – Netflix opublikował zapowiedź kontynuacji serialu!

Hugh Grant wcieli się w głównego antagonistę filmu, który stanie na przeciw Pine’a. Do obsady filmu również dołączyła Sophia Lillis. Podczas gdy szczegóły fabuły są skąpe w tym momencie produkcji, pojawiają domysły, że czarny charakter Granta będzie nazywał się Forge Fletcher.

 


Charyzmatyczny angielski aktor jest najbardziej znany ze swoich ról w komediach romantycznych, pokazał również swoją mroczną stronę w serialu Od nowa. Możemy się spodziewać, że w roli złoczyńcy w Dungeons & Dragons wypadnie znakomicie.


Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzająca: Kadr z filmu Paddington 2

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?