Advertisement
Advertisement

Rebelde – Netflix opublikował zapowiedź kontynuacji serialu!

Podczas gdy, od ponad dekady nie widzieliśmy nowych odcinków telenoweli Rebelde, Netflix jest gotowy aby przywrócić ją do życia. Platforma streamingowa właśnie opublikowała zapowiedź kontynuacji.

Netflix powita nową klasę muzyczną studentów w Elite Way School rebootem Rebelde popularnego meksykańskiego dramatu dla nastolatków. Serial mial swoją premierę w 2004 roku i zostało stworzone trzy sezony aż do zakończenia serialu w 2005 roku. Śledzi grupę studentów, którzy tworzą swój własny zespół w prestiżowej szkole z internatem. Gwiazdy serialu stworzyły również własny zespól RBD, który przyniósł i sławę oraz możliwość stworzenia soundtracku do serialu.

Zobacz również: Powstaje kontynuacja filmu Dystrykt 9!

Netflix opublikował, zapowiedź serialu na przyszły rok. Rebelde powracają! W 2022 powitamy nową generację studentów, którzy będą aspirować o zwycięstwo w Bitwie Kapel!

 

Na chwilę obecną nie mamy więcej informacji na temat kontynuacji serialu. Na razie musimy poczekać, aż Netflix zacznie zdradzać więcej szczegółów dotyczących produkcji.


Źródło: Twitter, decider.com/ Ilustracja wprowadzająca: Materiały Prasowe

Entuzjastka literatury i kina. Wielbicielka odkrywania nowych seriali oraz filmów. Poza tym ogromna fanka Formuły 1 i Disneya

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?