Fantastyczne zwierzęta 3 – Mads Mikkelsen odnosi się do pogłosek o zastąpieniu Deppa

Wypchnięcie Johnny’ego Deppa z roli Gellerta Grindewalda w Fantastycznych zwierzętach 3 to bodaj najgorętsza informacja ostatnich tygodni, ciągnąca za sobą łańcuszek innych wydarzeń. Poza różnorakimi petycjami w związku z przywróceniem gwiazdora do roli czy solidarnym zwolnieniem Amber Heard z obsady Aquamana 2 głośny jest domniemany typ Warner Bros. na zastępstwo.

Zobacz również: Fantastyczne zwierzęta – Jude Law komentuje odejście Johnny’ego Deppa

Mads Mikkelsen, z którym rzekomo miałyby być od pewnego czasu prowadzone negocjacje w sprawie przejęcia roli Grindewalda. Aktor miał okazje odnieść się do sprawy w trakcie promowania Chaos Walking – nowego filmu SF z Tomem Hollandem i Daisy Ridely w rolach głównych:

Cóż, jak na razie te doniesienia bazują na plotkach. Wiem tyle, co i wy na bazie gazet. Czekam więc na telefon – powiedział Mikkelsen IGN.

fantastyczne

Zobacz również: Piraci z Karaibów – Johnny Depp powróci do obsady? Petycja o przywrócenie aktora reaktywowana!

W tej chwili zatem fani gwiazdy mogą wziąć głęboki wdech i cierpliwie czekać na przebieg zdarzeń. Biorąc jednak pod uwagę entuzjastyczne podejście do takowego castingu, być może plotka przyniesie całkiem realne rozwiązanie?

Źródło: IGN / Ilustracja wprowadzenia: Lellex1010/Reddit

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Anna pisze:

Nie wyobrażam sobie mimo wszystko, by za Jonnego Deppa miał grać ktoś inny… Jak lubię fantastyczne zwierzęta, tak nie wiem czy się przekonam do oglądnięcia 3 części, a przynajmniej przewijania wątku grindelwalda w innej obsadzie

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?