Advertisement
Advertisement

Fantastyczne zwierzęta 3 – Mads Mikkelsen prowadzi rozmowy na temat przejęcia roli Grindelwalda!

Wybitny duński aktor Mads Mikkelsen jest blisko dołączenia do ekipy filmu Fantastyczne zwierzęta 3. Zdobywca Złotej Palmy ma przejąć rolę głównego antagonisty serii, czarnoksiężnika Grindelwalda, którą niedawno porzucił Johnny Depp.

Warner Bros. aktywnie poszukuje kandydata do przejęcia roli Gellerta Grindewalda, bardzo bliskiej osoby i zarazem rywala samego Albusa Dumbledore’a. Jak podaje serwis Deadline, na szczycie listy reżysera Davida Yatesa jest aktualnie nie kto inny, jak Mads Mikkelsen (Hannibal, Doctor Strange). Cóż powiedzieć, wydaje się, że ten wybór byłby perfekcyjny, jako że duński aktor pod względem kunsztu scenicznego spokojnie mógłby zastąpić Deppa. Pojawiły się również fanarty dopasowujące aktora do oficjalnych zdjęć promujących film z uniwersum magicznego J.K. Rowling. Jeden z nich prezentujemy poniżej.

Zobacz również: Umbrella Academy – będzie 3. sezon! Nowe informacje!

I wanted to imagine how Mads Mikkelsen would look like as Gellert Grindelwald and I tried to make an edit with what we got. Be nice, I haven’t done this kind of things for a VERY long time. Feel free to share ?‍♀️ from FantasticBeasts

Fantastyczne zwierzęta jest spin-offem cyklu opowiadającego o przygodach Harry’ego Pottera. Bohaterem nowej serii filmów jest czarodziej Newt Scamander, który wraz ze swoimi przyjaciółmi stawia czoła złemu czarnoksiężnikowi Gellertowi Grindelwaldowi, dawnemu przyjacielowi Albusa Dumbledore’a.

Na stołku reżyserskim pozostanie twórca dwóch poprzednich części David Yates.  Do swoich ról powrócą Eddie Redmayne, Jude Law, Katherine Waterston, Dan Fogler, Alison Sudol i Ezra Miller. Skrypt do filmu napiszą razem J.K. Rowling i Steve Kloves.

Cykl ma być złożony z pięciu filmów.

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?