Godzilla vs. Kong – premiera filmu przesunięta o dwa miesiące!

Przesunięte premiery filmów stały się już dla nas czymś normalnym. Otrzymaliśmy jednak wiadomość o czymś niecodziennym. Mianowice, film Godzilla vs. Kong będzie miał swoją premierę nie w maju, ale już w marcu!

Premiera filmu Godzilla vs. Kong poprzednio miała mieć miejsce 21 maja, ale teraz otrzymaliśmy informację, że film trafi do kin i na platformę streamingową HBO Max już 26 marca. W tych czasach jest to niecodzienna wiadomość, ale jednocześnie bardzo pozytywna. Równocześnie, skoro do premiery filmu pozostały lekko ponad dwa miesiące, niedługo możemy liczyć na pierwszy zwiastun.

Godzilla vs. Kong - premiera filmu przesunięta o dwa miesiące!

Kadr z filmu Godzilla vs. Kong, Warner Bros. Pictures

Zobacz również: Mortal Kombat – pierwsze zdjęcia z filmowej adaptacji serii gier!

Godzilla vs. Kong będzie czwartą pozycją w MonsterVerse i ukażą nam bitwę między dwoma gigantami. Do obsady należeć będą tacy aktorzy jak: Millie Bobby Brown (Stranger Things, Godzilla: Król Potworów), Eiza Gonzalez (Baby Driver, Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw) Alexander Skarsgård (Tarzan: LegendaCzysta Krew), Jessica Henwick (Iron Fist, Gra o tron) czy Danai Gurira (Czarna Pantera, The Walking Dead). Reżyserem ma być twórca Blair Witch oraz Notatnika śmierci, Adam Wingard. Nad scenariuszem pracują: Patrick McKay i J.D. Payne, Lindsey Beer, Cat Vasko oraz  J. Michael Straczynski pod wodzą Terry’ego Rossio.


Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Wieloletni pasjonat filmów, zapalony gracz konsolowy, wielki fan komiksów i miłośnik seriali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?